1262330283 nagykep

A A A

Csécse Község Önkormányzata

Gépkezelő

munkakör betöltésére állást hirdetet.

A munkaviszony időtartama:

határozatlan idejű munkaviszony, melynek kezdetétől számított 60 napig terjedő próbaidőt köthetnek ki

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Nógrád megye, Csécse és Egyházasdengeleg

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Csécse és Egyházasdengeleg közigazgatási területén elvégzi a kezelésébe adott MTZ 892.2 típusú traktor függesztett gréderrel illetve függesztett árokásó eszközökkel önkormányzati földutak karbantartása,önkormányzati vízelvezető árkok ásása, tisztítása. Szükség esetén elvégzi a traktor és az eszközök karbantartási munkáit.

Munkabér és juttatások:

A munkabér megállapítására és a juttatásokra a Munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény. törvény valamint a kötelező legkisebb munkabér (minimálbér) és a garantált bérminimum megállapításáról szóló 367/2019. (XII. 30.) Korm. rendelet rendelkezései az irányadók.

Feltételek:

  • Szakmunkásképző intézet, Mezőgazdasági erő- és munkagépkezelő
  • nehézgépkezelői gyakorlat - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • 18 év feletti életkor

A benyújtandó iratok, igazolások:

  • szakmai önéletrajz
  • bizonyítványok másolata
  • jogosítvány másolata

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a jelentkezés elbírálását követően azonnal betölthető.

Az állásra való jelentkezés benyújtásának határideje: 2020. szeptember 30.

Az állással kapcsolatosan további információt Barna István polgármester nyújt, a 06-20-257-4040-es telefonszámon.

A jelentkezés benyújtásának módja:

Személyesen vagy postai úton Csécse Község Önkormányzata 3052 Csécse, Rákóczi út 61. címre.